EN TR
EN TR

Zeneks ile İşiniz Kolaylaşsın

 

 ile

İşiniz Kolaylaşsın…

 

 

Akıllı İşletme Yolculuğu

 

Akıllı işletme yolculuğunda üç alana yatırım yapmalısınız. Bu alanlar;

Benzersiz iş değeri sunan bir akıllı sistem,
İnovasyona imkân veren akıllı teknolojiler,
Veri destekli zekayı ve hızlı inovasyonu mümkün kılan dijital platformdur.

 

Akıllı İşletme Yolculuğunun Neresindesiniz?

 

Teknoloji ve inovasyonun evrilen deneyim ekonomisindeki rolü, işletmelerin başarısında şu anda her zamankinden daha fazla öneme sahiptir. Daha iyi deneyimlere yönelik talepler arttığı sırada, işletmelerin teknik yapı taşlarına konsantre olmak yerine, ana işlerine odaklanmaları ve değişip gelişmeye uyum sağlamaları gerekiyor.

Verinin, tüm karar verme ve iş süreçlerinde hayati bir rol oynadığı bu çağda, verileri yönetebilme yeteneğine sahip olmak, içgörüleri etki yaratan eylemlere dönüştürmek, müşteri başarısının temelini oluşturuyor. İş verileri giderek büyürken, şirketler iş süreçlerini veri destekli yenileşimler aracılığıyla yeniden tasarlama konusunda sayısız fırsat bulmaktadır.

Teknoloji son elli yılda büyük bir evrim geçirdi. Endüstriyel otomasyondan iş süreçleri otomasyonuna ve ardından dijital dönüşüme uzandı, şimdi ise akıl çağındayız. Yapay zekâ, makine öğrenmesi, nesnelerin interneti (IoT), gelişmiş analitikler ve blockchain hızla ana akım haline gelmektedir.

 Zeneks ile Güvenilir ve Bütünleşik Sistemler

Hızlı & Çevik

SAP Business One üzerinden açılan üretim siparişlerinizin tümünün operasyonel süreçlerini üretim işletmenizden operatör giriş ekranları ile anlık olarak yönetmenizi sağlıyoruz.

Gerçek Zamanlı Analitik

Girilen tüm veriler SAP Business One ile beslenmekte ve tüm göstergelerinizi anlık olarak görüntüleyebiliyorsunuz.

Uygun Maliyetli

Kapasite ve Çizelgeleme

Üretim Planlama

 

Zeneks ile Üretim Verimlilik Çözümleri

İşletmenizi SAP Business One ERP ile eksiksiz yönetirken üretim süreçlerinizin yönetimini de Xeneff ile basit ve eksiksiz olarak çözüyoruz. SAP Business One ile WMS çözümlerimizi birlikte kullanarak depolarınıza hâkim olun. Endüstri 4.0 ve üretim sahasından veri toplama çözümlerimizle de yanınızdayız. Gelin, işletmenizi birlikte değiştirelim!

 

Zeneks ile Akıllı İşletmelere doğru yol alın.

Mevcut iş modelleri radikal bir şekilde bozulmakta, insanlar, işletmeler ve “nesneler” gittikçe daha fazla online bağlanmakta. Nesnelerin İnterneti (IoT), Makine Öğrenimi, Blockchain ve cihazların fiyatlarının düşmesi gibi yıkıcı teknolojiler, şirketlere yeni ürün ve hizmetler oluşturma, iş modellerini kökten değiştirme olanağı veriyor.

Verileri, eyleme geçmenizi sağlayacak bilgilere dönüştürün!

SAP Business One ERP ile veri odaklı kararlar alın!  Zeneks ile Akıllı İşletmeler