ERP Danışmanlık Hizmetleri

Ana Sayfa / ERP Danışmanlığı

Danışmanlık bizim için yaşam biçimidir;

SAP uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında Zeneks, deneyimli insan kaynakları gücü ve bilgi birikimini kullanarak şirketlere iş uygulamalarında yol gösterici olarak SAP‘nin global standartlarına uygun uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Zeneks, sektörel deneyimlerini en iyi iş uygulamalarıyla harmanlayarak, şirketler için benzersiz ve katma değer yaratan çözümler üretmektedir. SAP Business One ERP uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında Zeneks, deneyimli insan kaynağı ve bilgi birikimini kullanarak şirketlere iş uygulamalarında yol göstermek üzere SAP‘nin global standartlarına uygun uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Zeneks, ağırlıklı olarak SAP Business One Proje Yönetimi, SAP Business One ileri üretim yönetimi, SAP Business One Finans Yönetimi, SAP Business One Müşteri İlişkileri Yönetimi, SAP Business One Lojistik Uygulamaları, SAP Business One Business Analytics, SAP Business One Mobil Uygulamaları ve SAP Business One alanlarında uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir. HANA.

Danışmanlık Hizmeti

SAP Sertifikasyonuna sahip, tecrübeli danışmanlardan oluşan uzman kadrosuyla SAP teknolojilerinde teknik destek veriyoruz.

7/24 Bakım Destek

  • Web Ortamında Talep Yönetimi
  • SLA Kapsamında 7/24 Hizmet
  • Talep Durumunun Takibi ve Raporu
  • Uzaktan ve Yerinde Destek
  • Hızlı, Düşük Maliyetli, Ölçülebilir

İK Süreç Danışmanlığı

Yurt içi/yurt dışı onlarca farklı projeden edindiğimiz tecrübeyle, süreçlerinizi en uygun teknolojik platform ile beraber tasarlıyoruz.

Outsource Hizmetleri

Teknik ve modül danışmanlarımız ihtiyacınız olduğu her durumda iş ortaklarımızın lokasyonunda destek hizmeti sunmaktadır.

IT Stratejisi

Zeneks Yazılım Teknoloji olarak, tüm işletmenizin ihtiyaçlarına odaklanan bir IT stratejisi geliştirmek üzere sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu işbirliği kapsamında sizlere şu soruları yöneltiyoruz: Şirketinizin hedefleri ve ihtiyaçları nelerdir ve IT ortamınız bunları en iyi şekilde desteklemek ve gerçekleştirmek için ne yapabilir? Sektörünüzün süreçlerini anlayan ve bu çözümleri uygulamaya geçirmenin yanı sıra en iyi sonuçların nasıl elde edileceğini bilen, uçtan uca bir IT danışmanlık iş ortağı olarak bizden yararlanabilirsiniz.

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşümün altında ezilmektense sağladığı fırsatlardan nasıl yararlanabileceğinizi gösteriyoruz. İnovasyon konusundaki çabalarınızı işiniz için en fazla yarar sağlayacak olan yere yoğunlaştırarak, dijital teknolojilerin iş modelinizi veya işinizle ilgili belirli süreçleri nasıl iyileştireceğine yönelik net ve bilinçli bir vizyon ortaya koyabilirsiniz. Başarıya ulaşmak için hangi özelliklerin gerekli olduğunu göz önüne alarak yön belirlemenize ve bir başlangıç yapmanıza yardımcı oluyoruz. Modüler bir yaklaşımı benimsiyoruz ve bu yaklaşım size, yönünüzü kaybetmeden yeni önceliklere uyum sağlama konusunda esneklik kazandırıyor.

Geçiş Stratejisi ve Yol Haritası

SAP ortamınızı, muhtemel bir ”RISE with SAP” sunumunun kullanımını içeren özel, genel veya hibrit bulut senaryolarından birinin uygulanacağı son teknoloji bir platforma geçirmenin değerini ve kârlı potansiyelini keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Bunun için de, işletmeniz açısından mantıklı olan farklı geçiş seçenekleri belirleyip bunları değerlendiriyor ve mümkün olan en iyi yaklaşımı uygulamak için eyleme geçirilebilir yol haritaları oluşturuyoruz.

Sizi doğru geçiş stratejisine yönlendirecek olan Danışmanlık Hizmetlerimiz:

Süreç Değerlendirme ve Optimizasyon

Yüksek performans gösteren uçtan uca süreçler, bir işletmenin başarılı olması için kritik öneme sahiptir. Mevcut süreç performansı hakkında sizin için faydalı olacak bilgiler sağlıyoruz ve potansiyel boşluklara yönelik alınacak önlemlerin belirlenmesine yardımcı oluyoruz. Bunların sonucunda operasyonel verimlilik konusunda iyileşme, maliyetlerde düşüş ve karlılıkta iyileşme yaşanıyor ki bunlar da akıllı işletmeniz için en uygun detaylı planı elde etmenize yardımcı oluyor.

Yönetilen Hizmetler Stratejisi

IT’ye yönelik talepler ve bunların karmaşıklığı giderek arttığı için yönetilen hizmetler, bazı görevleri harici bir IT hizmet sağlayıcısına devretme konusunda esnek ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlayan bir seçenektir. IT sisteminiz üzerinde tam anlamıyla kontrol sahibi olmanız ve liderlik etmeniz için, yönetilen hizmetler stratejinizin ayrıntılı bir stratejik konseptini geliştirmede size destek veriyoruz.

Benimseme ve Değişiklik Yönetimi

Dönüşüm projelerinin potansiyel değeri çoğunlukla uygulama, yönetişim, liderlik eksikliği, iş süreçlerinde yaratacağı etkinin doğru öngörülememesi, şeffaf olmayan iletişim ve çalışanların sürece dahil edilememesi gibi sebeplerden dolayı sonuca ulaşmıyor. Başarılı sonuçlar elde etmek üzere hedef ve sonuç odaklı yaklaşımımız sayesinde geliştirdiğimiz yönetim modeli ve uzman ekiplerimiz dönüşüm ve bu dönüşüm yolculuğundaki adaptasyon aşamalarında sizlere destek olarak istediğiniz sonuçları elde etmenize yardımcı oluyor. Danışmanlık hizmetlerindeki yaklaşımımız fayda odaklı şablonlar ve araçlar üzerine kurulu olup, Proje Yönetim metodolojimizle iç içe geçmiştir. Dönüşüm yolculuğunuzda bu sayede istikrar sağlayarak kaliteli çıktılar elde etmenizi sağlıyoruz.

Birlikte Çalışmaya Hazırız

Bilgileriniz Hakkında Detaylı Bilgi Alabilirsiniz