SAP Business One ERP

Ana Sayfa / SAP Business One / SAP Business One ERP

SAP Business One

Muhasebe araçlarından daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Küçük ya da orta ölçekli işletmenizin her alanını SAP Business One ile yönetin

Sizinle büyümek üzere tasarlanmış iş yönetim yazılımı olan Business One ile işletmenizi ya da iştirakinizi daha iyi kontrol edin. 150 ülkede 65.000’den fazla şirketin güvendiği bu çözüm, muhasebeden CRM’e, tedarik zinciri yönetiminden satın almaya kadar tüm temel süreçlerinizi düzenler.

Sektörel Seçenekler

KOBİ'ler için farklı endüstrilere özel ERP çözümleri

SAP Business One’ın kapsamlı endüstri fonksiyonelliğinden, başarılı uygulamalarından ve süreçlerinden yararlanın. Küçük vae orta ölçekli işletmelerin farklı endüstrilere özgü çözümlerinden istediğinizi seçin ve alanınızda en iyi olmak için gerekli araçları edinin. Endüstriniz listede yok mu? Sorun değil. SAP Business One tüm endüstrilerdeki KOBİ’lerde kullanılabilecek şekilde tasarlandı.

SAP Business One perakende uygulamalarıyla müşterilerinize istedikleri ürünleri, bilgileri ve kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimini tüm kanallar üzerinden sunun. Gerçek-zamanlı müşteri ve satış noktası bilgilerini alın, müşterilerle bağ kurun ve pazara çıkıştan tedarik zincirine kadar her süreci optimize edin.

CRM – Güncel satış ve pazarlama verileri, öngörüler ve sipariş geçmişine kolay erişim
Uçtan uca kurumsal yönetim – Kârlılıktan marjlara, satışlara, pazarlamaya ve stoklara dek tüm işletmeyi yakından takip edin Satınalma desteği – Daha iyi ve uygun satınalma kararları için güçlü talep tahmin araçlarını kullanın
Tedarikçi kontrolü – Satınalmadan stok yönetimine dek tüm tedarikçi bilgilerini görün
Sipariş bilgileri – Stok, satış, sipariş, fiyatlandırma bilgilerini ve dağıtım, sevkiyat ve iade noktasındaki ürünleri görün
Merkez/şube/tedarikçi entegrasyonu – Tüm lokasyonlardaki süreçleri entegre edin ve standartlaştırın