Orta Ölçekli İşletmeler için ERP

Ana Sayfa / SAP Business One / Orta Ölçekli İşletmeler için ERP

SAP Business One

Orta ölçekli işletmeler ve iştirakler için mükemmel ERP

SAP Business One ile tek bir ERP çözümüyle bütün süreçlerinizi yönetin. Üst-Orta ölçekli şirketler ve iştirakler için ideal olan bu eksiksiz ve entegre SAP çözümü finans, insan kaynakları, satış, satın alma, müşteri hizmetleri, tedarik zinciri yönetimi ve çok daha fazlasını destekler.

ERP Maliyetleri Eskisi Gibi Değil

ERP Lisanslarını satın almak ve ilk sahip olma maliyetlerine
katlanmak zorunda değilsiniz. Tüm Dünya’ da bir numaralı iş yazılımı
olarak bilinen SAP ERP çözümlerine sahip olmak artık çok kolay.
Uzun kurulum ve danışmanlık süreleri ise aklınıza takılan
tüm bildiklerinizi unutun! ERP dünyası yeniden
tanımlanıyor.

Uygun maliyetli abonelik bazlı fiyatlandırma ile SAP Business One, ismi belirtilen kullanıcı sayısına göre hesaplanan aylık abonelik şeklinde lisanslandırılabilir. Üç kullanıcı kategorisi vardır: Profesyonel kullanıcılar, Limitli kullanıcılar ve 3.parti erişim kullanıcıları. Fiyatlar ve işlevler her biri için farklıdır.

SAP Business One ile yazılım sisteminin bakımını düşünmek zorunda kalmazsınız. Yedekleme, kurtarma , düzenli yükseltme gibi ana servisler servis sağlayıcı tarafından verilir ve aylık ücrete yansıtılır. Çözümün tamamını devreye alabilir ya da önce acil ihtiyaçlarınızı alıp, gerektikçe işlev ekleyebilirsiniz.

Neden SAP Business One

Bulut ve yerinde kurulum, iş yönetim yazılımı CRM'den finansal çözümlere kadar her alanı destekler ve her zaman, her yerden ve her cihazdan kullanılabilir. Orta ölçekli işletmelerin yeni fırsatlar yakalamalarına, büyümelerini hızlandırmalarına yardımcı olur ve iştiraklerin esnekliklerini korurken, merkez ofis kaynaklarından faydalanmalarını sağlar.

SAP Business One ile kullanıcıların ve BT ekiplerinin hayatı nasıl kolaylaşıyor?

SAP Business One ile pazarlama, satış ve hizmet süreçlerini ustalıkla yönetin ve müşteri bağlılığı sağlayın.