EN TR
EN TR

Yeni SAP Çözümü SAP HANA

 

         Yeni SAP Çözümü SAP HANA

 

SAP S/4HANA yeni nesil akıllı bir ERP çözümüdür. Şirketlerin, dijital dünyadaki her fırsatı anlık olarak yakalamalarını sağlayan SAP S/4HANA ile, günümüz zorluklarını atlatmak ve yarının fırsatlarını bugünden yakalayabilmek için, gelenekselden dijitale dönmenin tam zamanı. Esneklik, hız ve ileri teknolojinin sunduğu bütün avantajları tek bir platformda buluşturan SAP S/4HANA, daha doğru kararlar almanız için anlık, gerçek zamanlı, bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

Finans süreçlerinizi dijitale dökmek, tedarik zincirinizi kontrol altında tutmak, ürün yaşam döngülerini daha etkili bir şekilde yönetmek, sektöre özgü işlevselliğinizi geliştirmek ve daha fazlasına SAP S/4HANA ile sahip olabilirsiniz.

 

NEDEN SAP S/4HANA KULLANMALISINIZ?

 

  • S/4HANA sizin daha doğru kararlar alabilmeniz için anlık bilgiler sunar.
  • Maksimum hız ve tüm SAP çözümlerine kolay entegrasyon gibi faydalar sayesinde, tüm iş süreçlerinizdeki performansınızı artırmanızı sağlar.
  • Kullanıcı alışkanlıkları adı altında oluşturulan çok çeşitli ekranları seçmenize olanak sağlar. Sadece bununla da kalmaz, ekranların size özel olarak tasarlanmasına da imkân tanır.
  • SAP HANA veri tabanı sayesinde, gerçek zamanlı raporlara çok daha hızlı erişme imkânınız olur.

 

 

S/4 HANA’nın ERP’den Farkı Nedir?

     SAP HANA, 2010 yılında piyasaya sürülen SAP uygulamalarını ve iş süreçlerini hızlandırmak amacıyla tasarlanmış bellek içi sütunlu bir veri tabanıdır.

      Yeni nesil ERP çözümü SAP S/4HANA, hızı sayesinde dijital dünyaya ayak uydurmanızı sağlar, SAP HANA aynı zamanda veri tabanı sayesinde gerçek zamanlı verilere ulaşmanıza da olanak sağlar.

     SAP S/4HANA büyük verimlilik artışı ve geleneksel işlemler için ileri düzey bir planlama sunar.

Hızı sayesinde dijital dünyayı yakalarsınız!

 Gelişmiş bellek içi platformu olan SAP HANA’da geliştirilen gerçek zamanlı kurumsal kaynak planlaması sayesinde hızlı kararlar vererek kusursuz yönetilen bir işletme haline gelirsiniz.

 

Esnek yapısı sayesinde rekabetçi gücünüzü artırırsınız!

 SAP S/4HANA ile; gecikmeler, karmaşık modeller ve manuel süreçler gibi eski ERP uygulamalarıyla ilişkili sıkça yaşanan sorunları ortadan kaldırır.

 Süreçlerinizi yenileyerek maliyetlerinizi azaltırsınız!

 Pazarlama, satış ve hizmet ekiplerinin daha verimli çalışmasını sağlar, gelirlerinizi artırmaya ve fırsatlara ivme kazandırmaya yardımcı olmak amacıyla operasyonlarınıza komple bir bakış elde edebileceğiniz SAP HANA sayesinde müşteri iç görülerinden de yararlanırsınız.

Siz de işletmenize hız kazandırmak, dijital dünyayı yakalayarak akıllı bir işletme olmak istiyorsanız Zeneks ile tanışmanın tam zamanı! Üstelik tüm bunları düşük maliyetlerle elde edebileceksiniz.