EN TR
EN TR

Sap Maliyetleri Kobileri Üzmesin!

Sap Maliyetleri Kobileri Üzmesin!

 

Sap Maliyetleri Kobileri Üzmesin!

Sap ve Erp kelimeleri bir araya gelince Kobi’ lerin aklında bir çok olumsuz düşünce oluşabiliyor! Öngörülemeyen maliyetler, planlanlara uymayan çalışma zamanları, danışmanların yol, konaklama v.b. ek maliyetleri. Ek personel ve çalışma maliyetleri gibi. Bu sorular sizin de zihninizi kurcalıyor mu? Sap Maliyetleri Kobileri Üzmesin! Korkmayın, Zeneks olarak tamamen Kobi’ lerin düşünce yapısına ve iş yapış şekillerine uygun çözümlerle geliyoruz. Zaten Sap Business One Erp, bu soruları aklımızdan silip atacak bir altyapı ve dinamizim sunuyor. Bunlara ek olarak Zeneks ayrıcalığı ile aşağıdaki seçenekleri sunarak sizi başarısız yatırımlardan ve bilinmezlikten koruyoruz;

Sunucu alt yapısı olan ancak ilk giriş maliyetlerini artırmak istemeyen kobiler için; Aydan aya  kira öder gibi lisanslama seçeneği. lisans kiralama
Sunucu yatırımı yapmak istemeyen kobiler için, bulut kullanım ile dilediğiniz kullanıcı kadar aylık tek fatura ile tüm hizmetleri satın alabilme seçeneği.
#MsSql veya #Hana veritabanı seçenekleri ile esnek altyapı kurgusu.
Anahtar teslim proje fiyatlandırması ile sürpriz maliyetler çıkmadan uçtan uca çözüm garantisi.
Ekibimize ve çözüm odaklı yaklaşımımıza o kadar güveniyoruz ki. Memnun kalmazsanız ilk bir ay içinde danışmanlık ve diğer hizmetlerimiz için iade faturası ve para iadesi garantisi veriyoruz.

#SapBusinessOne
#SapB1
#SapBOne
#Maliyet
#Fiyat
#Zeneks  Sap ve Erp

Sap ve Erp  hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://www.zeneks.com.tr/erp-danismanlik-hizmetleri/ adresimizden inceleyebilirsiniz.