EN TR
EN TR

SAP Business One ile Kârlı Büyüme

SAP Business One ile Kârlı Büyüme

 

 

 

 

 

SAP Business One Nedir?

     SAP Business One için küçük ve orta ölçekli işletmelerin uçtan uca operasyonlarını düzenlemesine, anında ve kapsamlı şekilde bilgi elde etmesine ve kârlı büyümeyi hızlandırmasına olanak tanıyan kapsamlı bir işletme yönetimi uygulaması diyebiliriz. SAP Business One, tek sistem üzerinden gerçek zamanlı bilgilere anında erişimi sağlar aynı zamanda bir ERP erişim noktası işlevi gören kullanımı kolay bir arabirim olmak dışında dahili ve harici veri kaynakları, el bilgisayarları ve diğer analiz araçları için standart arabirimleri de içerir.

 

 

Bağlantısız iş süreçlerinden veya sistemlerden kaynaklanan ihtiyaç ve sorunları tamamen ortadan kaldıran SAP Business One tüm satış ve pazarlama, müşteri, finans ve operasyon fonksiyonlarını tek bir sistemde entegre ederek paralel hale getirmenizi sağlar.

SAP Business One Özellikleri Nelerdir?     

 

Özellikleri arasında çok etken vardır. Satışlarınızı ve müşteri hizmetlerinizi daha iyi yönetmenizi sağlamak için yerleşik müşteri ilişkileri yönetimi yani CRM araçları sunar. Ayrıca uygulamayı kullanmak oldukça basit olup, sektörünüzün ve işletmenizin ihtiyaçlarına da kolayca uyarlanabilen esnek bir sistemdir.

SAP Business One Ne İşe Yarar?               

     SAP Business One, Müşteri Yönetimi, Üretim, Fiyat Teklifleri ve Satışlar, Satın Alma Sağlayıcıları, Bankacılık/Finans, Stok, MRP, CRM, Satış Fırsatları, İnsan Kaynakları ve Hizmet vb. tüm iş alanlarını  kapsar ayrıca bazı teklifler sunan iletişim ve kullanıcı yönetimini de kapsar.

Tanımlı değerler olarak yenilikçi çözümler ve iyileştirmeleri kapsayan SAP Business One sayesinde iş süreçlerinizdeki zor durumlardan kurtulacaksınız aynı zamanda sorunlu süreçlerle karşılaşmak zorunda da kalmayacaksınız.

Satışlarınızı Artırmak için SAP Business One

  • Müşteri yönetimi sağlar
  • Potansiyel fırsatların geliştirilmesini sağlar
  • Doğrudan satışla bağlantılı envanter sunar
  • Pazarlama kampanyaları oluşturur
  • Satış kanalının yönetimini sağlar
  • Satış sonrası hizmetlerin yönetimini sağlar

 

 

 

 

 

Tam anlamıyla işletmenizle bütünleşerek birlikte büyüyecek biçimde tasarlanan ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) yazılımı SAP Business One fiyatları da değişkendir. SAP Business One kaynak planlamanızı ve idari süreçlerinizi düzenler ve karar alımlarınızı güvenilir kılar bununla birlikte gerçek zamanlı verilerle işletmenize rehberlik ederek yol gösterir.

SAP Business, sadece bir ayda uygulanabilen uygun maliyetli bir uygulamadır.” Sözüne dayanarak sizleri de bizimle birlikte çalışarak işletmenizi kısa sürede büyütmeye çağırıyoruz. Zeneks Yazılım ile hem siz kazanın hem işletmeniz kazansın.