EN TR
EN TR

SAP Business One

SAP Business One

İş yönetim sistemi veya uygulaması olan SAP Business One, küçük ve orta işletmelerin tüm iş süreçlerini ve işlerini verimli bir şekilde yürütebilmesine anında ve eksiksiz bilgi edinmesine ve kârlı bir büyümeyi hızlandırmasına olanak sağlayan yazılımdır.

Özellikle küçük ve orta ölçekli şirketlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve karşılaştıkları zorluklara yönelik çözümler sunabilmek için tasarlanmış bir yeni nesil iş çözümü olarak karşımıza çıkmaktadır.

SAP Business One Nedir?

 

SAP Business One size, tek bir sistem aracılığıyla gerçek zamanlı bilgilere anında erişme olanağı sağlar. SAP Business One, ERP erişim noktanız olarak görev yapan, kullanımı kolay bir arayüzün yanı sıra, dahili ve harici veri kaynaklarına yönelik standart arayüzler, avuçiçi bilgisayarlar ve diğer analiz araçlarını içerir.

Bağlantısız iş süreçlerinden veya sistemlerden kaynaklanan ihtiyaç ve sorunları tamamen ortadan kaldırmak için sizlerde SAP Business One çözümlerinden yararlanabilirsiniz. İşletme bünyenizdeki tüm departmanların iş süreçlerini ve bilgilerini tek bir sistemde entegre edebilirsiniz. Böylelikle iş bilgilerinizi tek bir veri tabanında saklamanız sizlere birbiri ile uyumsuz sistemler kullansanız dahi farklı yöntemlere başvurmadan verilerinize kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır.

 

Ayrıca SAP Business One ile tüm iş alanlarını kapsayan (Müşteri Yönetimi, Teklif / Satış, Satın Alma – Satıcı, Üretim, Bankacılık İşlemleri, Finansallar, Stok, MRP, CRM, Satış Fırsatları, İnsan Kaynakları vb.) bunun yanı sıra sizlere özel yenilikçi geliştirmelerde barındırmaktadır. Tüm bu program içeriği ile Sap Business One işletmenize ve sektörünüzün gerekliliklerine göre kolayca uyarlanabilen, esnek bir sistemdir.

 

İş yönetim sisteminiz ve gereklilikleriniz göz önünde bulundurularak SAP B1 bir ay içerisinde hayata geçirilebilecek bir sistem olması yanı sıra küçük ve orta ölçekli işletmeler için makul maliyetli bir uygulamadır.

 

SAP B1 Neden Tercih Edilmelidir?

 

SAP B1 tercih etmek için birçok neden bulunmaktadır. Günümüzde oldukça talep gören sayısız niteliğe ve işleve sahip olan bu uygulama 150 ülkede 47.000’den fazla şirketin güvendiği bu çözüm, muhasebeden CRM’e, tedarik zinciri yönetiminden satın almaya kadar tüm temel süreçlerinizi düzenler.

 

Öncelikle bağlı olmayan cihazlar veya sistemlerden dolayı kaynaklanan gereksinimleri ve problemleri bütünüyle ortadan kaldırır. Tüm verilerin tek bir veri tabanında toplanması işletmelerin problemsiz bir biçimde çalışmasına ve koalyca verilere ulaşarak daha sağlıklı raporlar çıkarmasına olanak sağlar.

 

 

Zeneks Yazılım ile SAP Business One hizmetine kolayca sahip olabilirsiniz.

 

  • İşinize ait bütün bilgileri, ölçeklenebilir tek bir sistemde tutun.
  • Entegre iş zekası ile sizin için en önemli sorulara yanıt bulun.
  • Kolay mobil uygulaması ile çalışanlarınızın her yerden yazılıma ulaşmasını sağlayın.
  • Global SAP ürününe 2 ila 8 hafta arasında gibi kısa bir sürede yerleşik ya da bulutta uygulamaya geçin.

 

Sizlerde işletmelerinizi, firmalarınızı günümüz teknolojisine uyarlayarak güncellemek ve değiştirmek istiyorsanız güçlü ve tecrübeli insan kaynağımız ve bilgi birikimimiz ile sizlerleyiz. Web sitemizden veya iletişim kanallarından bizlere ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza yetkin ve alanında uzman ekibimizle çözümler bulabilirsiniz.

 

 

 

Detaylı bilgi için https://www.zeneks.com.tr/sap-business-one-erp/