EN TR
EN TR

AKILLI İŞLETME ENSTİTÜSÜ

AKILLI İŞLETME ENSTİTÜSÜ

 

Akıllı ve sürdürülebilir işletme nedir?

Akıllı ve sürdürülebilir işletmeler, çevik ve bütünleşmiş iş süreçlerinde sürekli olarak gelişmiş teknolojilerden ve en iyi uygulamalardan yararlanırlar. SAP, şunları yapmanıza olanak sağlayarak akıllı ve sürdürülebilir bir işletme inşa etmenize yardımcı olur:

  • Güçlü teknolojilerden yararlanarak fırsatları, riskleri ve trendleri algılamak üzere müşterilerin, iş ortaklarının ve çalışanların duyguları hakkında içgörüler toplarsınız.
  • İş süreçlerinizde Yapay Zekâ ve Makine Öğrenmesi teknolojilerini benimsersiniz.
  • Araçlardan yararlanarak işletmenizi ilgilendiren gelişmeleri ve bunların arkasındaki nedenleri anlarsınız.
  • Esnek değer zincirleri oluşturarak ve modern sektör uygulamalarını benimseyerek çevre üzerindeki etkinizi algılayarak yönetirsiniz.
  • Bulut üzerinde sektöre özgü dikey süreçleri uygulamaya alarak değer zincirinizi bütünüyle yönetirsiniz.
  • Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme haline gelirsiniz.

 

 

 

SAP’de, şirketlerin mümkün olan en iyi deneyimleri sunmak üzere departman silolarını ayırmasına ve dinamik, işlevler arası iş süreçlerini benimseyebilmesi için temel oluşturuluyor.

 

Sunulan çerçeve kapsamında öne çıkan çözümler:

İş teknolojisi platformu

Uygulamalarınızı tek bir bütünsel platform üzerinden herhangi bir yerde oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğü sayesinde hedeflerinize ulaşın.

Sürdürülebilir iş çözümleri

Sürdürülebilirliği gözeterek işletmenizi en iyi şekilde yönetebilirsiniz. SAP’nin sürdürülebilirlik çözümleri, insanlar ve çevre üzerindeki etkinizi anlamanıza ve yönetmenize yardımcı olacaktır.

Sektörel bulut

Sektörün en iyi uygulamalarını kullanmak ve mevcut iş süreçlerinizi genişletmek için SAP’nin ve iş ortaklarının dikey çözümlerini keşfedin ve uygulayın.

Deneyim yönetimi

SAP ve Qualtrics’in Deneyim Yönetimi çözümleri ile müşterilerin, çalışanların ve diğer iş paydaşlarının duygu ve düşünceleri ile ilgili içgörüler edinebilirsiniz.

İş süreçleri zekâsı

İş süreçlerinizi dönüştürüp müşteri süreçlerinde geniş kapsamlı mükemmeliyet elde edin. Süreçleri verimli bir şekilde sürekli ve anlık olarak analiz edin, modelleyin, simüle edin, otomatikleştirin, geliştirin ve izleyin.

İş ağları

SAP Business Network ile işletmenizin daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ilerlemesini sağlamak için ticari iş ortaklarınız genelindeki her etkileşim ve birleşim noktasını bütünleyin.

RISE with SAP

Akıllı ve sürdürülebilir bir işletme haline gelmenize imkân sağlar.

Tüm işletmeler en iyi şekilde yönetilmek hedefini paylaşır.

 

Akıllı İşletme Enstitüsü

SAP, işletme sahiplerine SAP ortamından en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmayı amaçlayan özel bir destek sağlayacak Akıllı İşletme Enstitüsü’nü hayata geçirmiştir. Akıllı İşletme Enstitüsü; Veri Yönetiminde uzmanlık, İşletme Süreçleri iyileştirmeleri, Deneyim Yönetimi ve laboratuvarlar tarafından sağlanan “Sürdürülebilirlik” sunuyor.

 

 

 

 

 

Veri

Data Lab, müşterilere işletme için sonuç almaya güdümlü veri stratejisini tanımlamalarına ve veriyi bir varlık olarak anlamalarına yardımcı olmaktadır. Data Lab, müşterilerin veri güdümlü işletme modellerine yönelik yeni bir yaklaşım keşfetmelerine yardımcı olmak amacıyla SAP veri yönetimi hizmetleri ve teknolojilerinin gücünü birleştirmektedir.

Süreç

Akıllı İşletme Enstitüsü’nün Süreç Laboratuvarı, en son teknolojilere ve en iyi uygulamalara dayanan süreç inovasyonu ve optimizasyonu için bir zemin sağlamayı vadetmektedir. Müşteriler, bu sayede kendi yüksek düzeyli süreç inovasyon ve optimizasyon yol haritalarını oluşturma şansına sahip olacak.

Deneyim

Deneyim Laboratuvarı, işletmeleriyle ya da deneyim verileriyle ilgili gelişmeleri dinlemeleri ve bunların sebeplerini anlamaları için müşterilere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Müşteriler kendi deneyim yönetimi yolculuklarını tasarlama ve ilk yüksek düzeyli yol haritalarını belirleme fırsatına sahip olacak.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik Laboratuvarı, daha sürdürülebilir bir işletme diyaloğunu başlatmaları için müşterilere yardımcı olacaktır. Müşteriler, sürdürülebilirlik bağlamında işletmeleri hakkında düşünme, işletmelerini yeniden değerlendirme ve yeniden oluşturma fırsatına sahip olacak.

Siz de bahsedilen akıllı ve sürdürülebilir işletmelerden biri olmak için Zeneks Yazılım ile bir adım atın. Gelin işletmenizi beraber değiştirip, geliştirelim!