SAP Business One

Muhasebe araçlarından daha fazlasına mı ihtiyacınız var?
Küçük ya da orta ölçekli işletmenizin her alanını SAP Business One ile yönetin

Sizinle büyümek üzere tasarlanmış iş yönetim yazılımı olan Business One ile işletmenizi ya da iştirakinizi daha iyi kontrol edin.

150 ülkede 47.000'den fazla şirketin güvendiği bu çözüm, muhasebeden CRM'e, tedarik zinciri yönetiminden satın almaya kadar tüm temel süreçlerinizi düzenler.

  • İşinize ait bütün bilgileri, ölçeklenebilir tek bir sistemde tutun.

  • Entegre iş zekası ile sizin için en önemli sorulara yanıt bulun.

  • Kolay mobil uygulaması ile çalışanlarınızın her yerden yazılıma ulaşmasını sağlayın.

  • Global SAP ürününe 2 ila 8 hafta arasında gibi kısa bir sürede yerleşik ya da bulutta uygulamaya geçin.

Birlikte çalışma ortamı

KOBİ'ler için farklı endüstrilere özel ERP çözümleri

SAP Business One'ın kapsamlı endüstri fonksiyonelliğinden, başarılı uygulamalarından ve süreçlerinden yararlanın. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin farklı endüstrilere özgü çözümlerinden istediğinizi seçin ve alanınızda en iyi olmak için gerekli araçları edinin. Endüstriniz listede yok mu? Sorun değil. SAP Business One tüm endüstrilerdeki KOBİ'lerde kullanılabilecek şekilde tasarlandı.

Sektörel Seçenekler

Collaboration


Promote open and clear communication between internal and external stakeholders. In-app messaging and notifications drive speed and efficiency through sales, design and delivery phases of your Statement of Work (SOW) service provision.
Project Variation


Track, monitor and approve variations to any scope, outcome or service requirement. Enabling quicker, more efficient management of change requests with clients or suppliers for improved success, accuracy and profitable delivery of services.
Outcome Focused Delivery


Automate milestone and delivery reporting to measure and manage service outcomes. Communicate these outcomes to your client and suppliers so all parties are aligned on progress and future activities.